Cestovní pojištění

Jedete do zahraničí? Sjednejte si cestovní pojištění online

Co je to cestovní pojištění

Cestovní pojištění vás chrání před velkými výdaji, pokud se na cestách něco pokazí. Proto pečlivě zvažte, čemu se během cesty nebo na dovolené budete věnovat a podle toho zvolte cestovní pojištění. Pokud se na dovolené něco pokazí a pojistka se na událost nevztahuje, máte smůlu a v tu chvíli nastává problém, který není zrovna levný.

Srovnání cestovního pojištění

Srovnání a následné sjednání cestovního pojištění je snadné. Nepotřebujete žádné dokumenty, stačí, když víte, kdy odjíždíte a kdy se vracíte. Pro uzavření smlouvy je pak nutné znát rodná čísla cestujících.

V online kalkulačce vyberte cílovou zemi, od kdy do kdy pojedete a kolik osob a v jakém věku pojede. Kalkulačka vám nabídne žebříček nejvýhodnějších cestovních pojistek a vy se sami rozhodnete, zda vám vyhovuje to nejlevnější cestovní pojištění, nebo zda si raději trochu připlatíte za vyšší komfort.

Jakmile vyberete pojišťovnu, stačí už jen doplnit podrobnější údaje pro smlouvu a vybrat způsob úhrady pojistného. Pojištění můžete zaplatit online platební kartou, online převodem nebo klasickým bankovním převodem. Pokud vás tlačí čas, zvolte online platbu, protože tak jste pojištěni prakticky ihned.

Co kryje základní pojištění?

Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější nebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.

Několik tipů, na co se připojistit:

  • Jedete s dětmi? Nezapomeňte si připojistit odpovědnost.
  • Budete na cestách nakupovat? Pojistěte si zavazadla.
  • Máte malé děti nebo přísného šéfa? Pojistěte si storno zájezdu.
  • Komplikace s letem? Nemusíte se pojišťovat, abyste měli nárok na kompenzaci.
  • Jak na srovnání cestovního pojištění

POJIŠTĚNÍ

Co je ŠKODA Plus?

Jak název napovídá, ŠKODA Plus je program pod hlavičkou ŠKODA AUTO. Jedná se o systém prodeje ojetých vozů zmíněné značky. Tyto vozy prošly důkladnou kontrolou a automobilová společnost se za ně zaručuje.

POJIŠTĚNÍ

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Nepříjemná situace, která se může stát každému. Zapnutá světla, rádio nebo zapojený chladič na nápoje přes noc vysály energii z vaší autobaterie. Je čas na použití startovacích kabelů. Víte jak na to? Máme pro vás přehledný návod.

POJIŠTĚNÍ

Jaké příjmy budete potřebovat ke schválení hypotečního úvěru?

V třesoucí se ruce svíráte klíč, který vám právě předal usmívající se realitní makléř. Dveře se vám daří odemknout až na třetí pokus, ale konečně dostáváte své emoce pod kontrolu a vstupujete do haly. Vše září novotou a voní čerstvým dřevem, zatímco velká okna vpouští dovnitř spoustu příjemného světla. Prohlížíte si zbrusu novou kuchyň, nádhernou sedací soupravu, ložnici s královskou postelí a zářivě čistou koupelnu. Vše vypadá do puntíku tak, jak jste si představovali. Vaše nové bydlení.

Napište nám