O nás

Společnost

O provozovateli

Tento web se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Provozovatelem portálu, jednotlivých formulářů a garantem finanční sekce, pokud není v dané sekci uvedeno jinak, je společnost Klikpojisteni.cz s.r.o., jejíž cílem je zjednodušení finančního rozhodovaní a optimalizace finančních výdajů. Společnost je samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru a investičním zprostředkovatelem registrovaným u České národní banky (ČNB). Registrace u ČNB nás opravňuje nabízet pojištění a finanční služby a spolupracovat s českými pojišťovnami, bankami a dalšími finančními institucemi.

Prostřednictvím našeho portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale rovnou si on-line pojištění nebo energie sjednat. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev.

V případě jakýchkoli problémů vám rádi poradíme na 810 800 080

Osvědčení o registraci ČNB
POJIŠTĚNÍ

Co je ŠKODA Plus?

Jak název napovídá, ŠKODA Plus je program pod hlavičkou ŠKODA AUTO. Jedná se o systém prodeje ojetých vozů zmíněné značky. Tyto vozy prošly důkladnou kontrolou a automobilová společnost se za ně zaručuje.

POJIŠTĚNÍ

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Nepříjemná situace, která se může stát každému. Zapnutá světla, rádio nebo zapojený chladič na nápoje přes noc vysály energii z vaší autobaterie. Je čas na použití startovacích kabelů. Víte jak na to? Máme pro vás přehledný návod.

POJIŠTĚNÍ

Jaké příjmy budete potřebovat ke schválení hypotečního úvěru?

V třesoucí se ruce svíráte klíč, který vám právě předal usmívající se realitní makléř. Dveře se vám daří odemknout až na třetí pokus, ale konečně dostáváte své emoce pod kontrolu a vstupujete do haly. Vše září novotou a voní čerstvým dřevem, zatímco velká okna vpouští dovnitř spoustu příjemného světla. Prohlížíte si zbrusu novou kuchyň, nádhernou sedací soupravu, ložnici s královskou postelí a zářivě čistou koupelnu. Vše vypadá do puntíku tak, jak jste si představovali. Vaše nové bydlení.

Napište nám