Hypotéka

Hypotéky neboli hypoteční úvěry jsou dlouhodobé úvěry zajištěné zástavním právem k nemovitosti, která se nachází na území členského státu Evropské unie.

Zde si pomocí kalkulačky můžete vybrat a získat novou hypotéku nebo zjistit, jak postupovat při refinancování hypotéky. Pomůžeme vám vybrat nejlepší hypotéku, vysvětlíme vám význam všech nabídek hypoték a naše hypoteční kalkulačky vám pomohou při rozhodování, která hypotéka je pro vás ta pravá.

Srovnání hypoték

Hypoteční kalkulačka vypočítá výši pravidelné měsíční splátky hypotéky potřebné ke splacení celé výše hypotéky včetně úroků. Poplatky, například za poskytnutí úvěru, vedení úvěrového účtu, atd. nejsou v tomto výpočtu v hypoteční kalkulačce zohledněny.

Stránka srovnání hypoték obsahuje nabídky jednotlivých bank a výši splátek včetně poplatků, další Hypoteční kalkulačky vám spočítají výši hypotéky dle výše maximální splátky.

Nabídka hypoték

Hypotéka na byt

Toužíte po vlastním bydlení? Nebo potřebujete refinancovat nevýhodný úvěr, či vyřešit majetkové poměry? Tak to jste u nás správně. Na nic nemusíte čekat. Zjistěte hned na naší chytré kalkulačce výši měsíční splátky, nebo i kolik ušetříte, když svou hypotéku na byt převedete k nám.

 Hypotéka na rodinný dům

Chcete si postavit svůj dům či upravit stávající bydlení, refinancovat nevýhodný úvěr, nebo potřebujete vypořádat majetkové poměry? Hypotéka na rodinný dům je nejjednodušším řešením. Na nic nečekejte a rovnou si vše spočítejte na hypoteční kalkulačce. V mžiku se dozvíte výši měsíční splátky, anebo kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete k nám.

Hypotéka na pozemek

Toužíte po vlastním pozemku? Nebo chcete refinancovat nevýhodný úvěr či vypořádat majetkové poměry? Hned můžete zjistit, na kolik vás hypotéka na pozemek vyjde. Na kalkulačce hypoték se dozvíte výši měsíční splátky a úrokovou sazbu. Už máte hypotéku? Zjistěte, kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete k nám. S hypotékou si můžete koupit stavební pozemek a realizovat s ním své plány. Jestli postavíte rodinný dům, bytový komplex nebo chatu, už záleží na vás.

Americká hypotéka

Půjčte si například na vybavení domácnosti nebo na cokoliv jiného souvisejícího s bydlením. Tedy vše co nelze financovat standardní účelovou hypotékou, aniž byste museli čekat, až na to naspoříte. S americkou hypotékou vám oproti běžným úvěrům nabídneme nižší úrokovou sazbu. Rovnou se sami přesvědčte na hypoteční kalkulačce.

Hypotéka na stavbu či rekonstrukci

Ať už plánujete postavit nový dům, nebo ten váš stávající nutně potřebuje opravit, hypotéka na stavbu a rekonstrukci je ideálním řešením. Stejně tak s ní můžete vypořádat své majetkové poměry, nebo refinancovat svůj stávající nevýhodný úvěr. Na nic nečekejte a rovnou si vše spočítejte na naší chytré kalkulačce. Dozvíte se výši měsíční splátky, nebo kolik ušetříte, když svou hypotéku převedete k nám.

Refinancování hypotéky

Chcete svou hypotéku od jiné banky nastavit na výhodnější úrokovou sazbu a zajistit si lepší podmínky splácení? Tak to jste u nás správně. Hned si na naší chytré kalkulačce spočítejte, kolik můžete ušetřit. Při zjednodušeném refinancování vaši hypotéku zdarma převedeme k nám a obstaráme za vás všechny potřebné dokumenty z předešlé banky. Ať už jste si půjčili na vlastní dům, byt nebo stavební pozemek či jste peníze použili na rekonstrukci stávajícího bydlení, vždy můžete hypotéku převést k nám.

POJIŠTĚNÍ

Co je ŠKODA Plus?

Jak název napovídá, ŠKODA Plus je program pod hlavičkou ŠKODA AUTO. Jedná se o systém prodeje ojetých vozů zmíněné značky. Tyto vozy prošly důkladnou kontrolou a automobilová společnost se za ně zaručuje.

POJIŠTĚNÍ

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Nepříjemná situace, která se může stát každému. Zapnutá světla, rádio nebo zapojený chladič na nápoje přes noc vysály energii z vaší autobaterie. Je čas na použití startovacích kabelů. Víte jak na to? Máme pro vás přehledný návod.

POJIŠTĚNÍ

Jaké příjmy budete potřebovat ke schválení hypotečního úvěru?

V třesoucí se ruce svíráte klíč, který vám právě předal usmívající se realitní makléř. Dveře se vám daří odemknout až na třetí pokus, ale konečně dostáváte své emoce pod kontrolu a vstupujete do haly. Vše září novotou a voní čerstvým dřevem, zatímco velká okna vpouští dovnitř spoustu příjemného světla. Prohlížíte si zbrusu novou kuchyň, nádhernou sedací soupravu, ložnici s královskou postelí a zářivě čistou koupelnu. Vše vypadá do puntíku tak, jak jste si představovali. Vaše nové bydlení.

Napište nám