Volba vhodné hypotéky

Volba vhodné hypotéky

Pokud uvažujete o hypotéce, volte moudře, protože volba správné hypotéky patří mezi nejdůležitější rozhodnutí v životě. Délka splatnosti a výše splátek ovlivní život ve vaší rodině i na dlouhé roky dopředu.

Specialisté přes hypotéky radí, abyste zbytečně neoběhávali banky osobně, protože každá banka vám bude tvrdit, že nabízí nejlepší nabídky. V případě, že se vám nepodaří z nějakého důvodu získat hypotéku, banka toto zamítnutí zaznamená do bankovního registru a bude pro vás následně složitější požádat o půjčku v jiné bance.

Nejlepší řešení je online srovnávání cen hypoték od všech hypoték na trhu. Díky srovnávači zjistíte, která hypotéka odpovídá vašim parametrům.

Při výběru hypotéky budete stát před rozhodnutím, jestli zvolit nižší splátky a delší dobu splácení, či mít hypotéku co nejdřív splacenou, avšak za cenu vyšších měsíčních plateb? Hypoteční specialisté doporučí první variantu. Nikdy člověk většinou nedokáže předvídat svou situaci za budoucích několik let. Tudíž pokud budete mít rozpočet vysoce nastavený kvůli vysoké měsíční platbě, můžou vás finančně položit běžné životní situace jako oprava auta, nehoda v domácnosti či ztráta zaměstnání.

POJIŠTĚNÍ

Co je ŠKODA Plus?

Jak název napovídá, ŠKODA Plus je program pod hlavičkou ŠKODA AUTO. Jedná se o systém prodeje ojetých vozů zmíněné značky. Tyto vozy prošly důkladnou kontrolou a automobilová společnost se za ně zaručuje.

POJIŠTĚNÍ

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Nepříjemná situace, která se může stát každému. Zapnutá světla, rádio nebo zapojený chladič na nápoje přes noc vysály energii z vaší autobaterie. Je čas na použití startovacích kabelů. Víte jak na to? Máme pro vás přehledný návod.

POJIŠTĚNÍ

Jaké příjmy budete potřebovat ke schválení hypotečního úvěru?

V třesoucí se ruce svíráte klíč, který vám právě předal usmívající se realitní makléř. Dveře se vám daří odemknout až na třetí pokus, ale konečně dostáváte své emoce pod kontrolu a vstupujete do haly. Vše září novotou a voní čerstvým dřevem, zatímco velká okna vpouští dovnitř spoustu příjemného světla. Prohlížíte si zbrusu novou kuchyň, nádhernou sedací soupravu, ložnici s královskou postelí a zářivě čistou koupelnu. Vše vypadá do puntíku tak, jak jste si představovali. Vaše nové bydlení.

Napište nám