O NÁS

Reference Klientů

Milý klienti, děkujeme za vaše názory a reference. Díky nim nám pomáháte se neustále zlepšovat, posouvat dál a být krok před konkurencí. Pokud k referenci či názoru přidáte i vaší fotografii, budeme rádi a navíc vám zašleme malý dárek :).

Anna B.

Anna B.

Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, jak může být půjčka nebezpečná. Před pěti lety jsme potřebovali půjčit na nový nábytek a vzali si úvěr na 20 000 Kč. Kvůli neférové půjčkové společnosti jsme ve výsledku na splátkách zaplatili 31 000 Kč. Letos jsme na to šli jinak a předem si na Netfinancích porovnali podmínky půjček. Rozdíly byly obrovské, rozdíl mezi úrokama u různých společností je někdy i 500 %.

Libor T.

Libor T.

Životní pojištění jsem vždycky považoval za drahou srandu – brácha za pojistku platí přes tisícovku. Jen tak ze srandy jsem si porovnal ceny na Netfinancích a nestačil se divit. Pojištění celé rodiny mě vyšlo na 480 Kč. Když jsem to řekl bráchovi, tak nevěřil vlastním očím. Hned si pojistku vypověděl a sjednal si levnější.

Tomáš N.

Tomáš N.

Každé léto jezdíme celá rodina na dva týdny do Španělska. Za cestovní pojistku jsem pokaždé platil minimálně 1300 Kč. Letos jsem si na této webovce porovnal ceny a našel pojištění za 750 Kč, a s tím stejným limitem krytí, jako měla předchozí drahá pojistka.

Milan R.

Milan R.

Z 5400 na 2100 Kč. O tolik míň teď platím za povinné ručení. Prostě jsem si porovnal ceny a přešel k té pojišťovně, kde měli nejvýhodnější cenu. Nechápu, jak jsem tolik let mohl tak přeplácet.

Martina K.

Martina K.

Už jsme s manželem mysleli, že na vlastní bydlení nikdy nedosáhneme. Po zamítnutí hypotéky u dvou bank jsme si začali myslet, že snad do konce života budeme bydlet v nájmu. Potom jsme zkusili Netfinace, na kterých nám přiřadili hypotečního poradce, který se v bankovních podmínkách opravdu vyzná. Do měsíce jsme bydleli ve vlastním.

  • Sdílet komentáře

POJIŠTĚNÍ

Co je ŠKODA Plus?

Jak název napovídá, ŠKODA Plus je program pod hlavičkou ŠKODA AUTO. Jedná se o systém prodeje ojetých vozů zmíněné značky. Tyto vozy prošly důkladnou kontrolou a automobilová společnost se za ně zaručuje.

POJIŠTĚNÍ

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Nepříjemná situace, která se může stát každému. Zapnutá světla, rádio nebo zapojený chladič na nápoje přes noc vysály energii z vaší autobaterie. Je čas na použití startovacích kabelů. Víte jak na to? Máme pro vás přehledný návod.

POJIŠTĚNÍ

Jaké příjmy budete potřebovat ke schválení hypotečního úvěru?

V třesoucí se ruce svíráte klíč, který vám právě předal usmívající se realitní makléř. Dveře se vám daří odemknout až na třetí pokus, ale konečně dostáváte své emoce pod kontrolu a vstupujete do haly. Vše září novotou a voní čerstvým dřevem, zatímco velká okna vpouští dovnitř spoustu příjemného světla. Prohlížíte si zbrusu novou kuchyň, nádhernou sedací soupravu, ložnici s královskou postelí a zářivě čistou koupelnu. Vše vypadá do puntíku tak, jak jste si představovali. Vaše nové bydlení.

Napište nám